Tarptautiniai projektai

Atnaujinta: 2016 lapkričio 27

2013 - 2015 m. projektai

eTwinning - mūsų gimnazijoje

Švietimo mainų paramos fondas kartu su Švietimo ir mokslo ministerija liepos 1-3 d. Vilniuje organizavo seminarą, tautiškumo puoselėjimo tema „Tautiškumo ugdymas eTwinning projektuose“.

Seminare dalyvavo daugiau kaip 60 pedagogų, dirbančių formaliojo arba neformaliojo lituanistinio švietimo mokyklose Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje karalystėje, Islandijoje, Norvegijoje, Rusijos, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Patirties organizuojant eTwinning projektinę veiklą sėmėsi ir dvi mūsų gimnazijos mokytojos I. Montvydienė ir N. Aleksandrovienė.

Seminaro metu buvo gvildenama idėja, kaip skatinti kurti nacionalinius bendradarbiavimo projektus platformoje eTwinning tarp lietuvių mokytojų gyvenančių Lietuvoje ir už jos ribų, taip puoselėjant lietuvių tautiškumą.

Užregistruoti 8 nacionaliniai projektai, kurių vienas „Ten, kur jūra barsto gintarą“ bus vykdomas mūsų gimnazijoje.

Projektas bus vykdomas bendradarbiaujant su:

Baltarusijos Lituanistine Pelesos vidurine mokykla

Klaipėdos Baltijos gimnazija

Prienų raj. Jiezno gimnazija

Vilniaus J. Basanavičiaus gimnazija

Klaipėdos raj. Drevernos pagrindine mokykla

Oficiali „Ten, kur jūra barsto gintarą“ projekto svetainė: