Naujas skaitymo projektas

2017 balandžio 20

Gerbiami mokiniai, jų tėveliai, seneliai, mokytojai ir

kiti bendruomenės nariai,

Gimnazijoje startuoja naujas skaitymo skatinimo netradicinėse erdvėse projektas

,,K n y g ų  p a l a n g ė“

Šio projekto tikslas – populiarinti skaitymą, skatinant moksleivius daugiau skaityti, turiningai leisti pertraukų laiką skaitant, pritraukti mokinius į biblioteką, kelti skaitymo prestižą.

Šiuo projektu siekiame, jog mokiniai atrastų knygos teikiamą malonumą pasinerti į pasakišką, užburiantį, vaizduotę žadinantį pasaulį. Kaip sakė psichologas A. Adleris, „gera knyga gali mus išmokyti apie pasaulį ir apie save. Skaitydamas mokaisi ne tik skaityti, tu taip pat daugiau išmoksti apie gyvenimą. Tu tampi išmintingesnis“.

Kviečiame leistis į susitikimą su knyga, tikrai verta.

Galbūt ne vieno namuose yra prisikaupę perskaitytų, nebereikalingų knygų. Šios knygos gali tapti malonia skaitymo staigmena kitam. Todėl prašome – neišmeskite jų, atneškite jas į mokyklą ir padovanokite knygoms antrą gyvenimą ,,Knygų palangėje“.

(Knygas galite nešti į 209 kabinetą (skaityklą) iki 2017-06-16

bibliotekininkei Ramunei)

AČIŪ, kad dalyvaujate ir dalinatės gerumu!

Projekto organizatoriai:

Lietuvių kalbos mokytoja Indra Rakauskienė