Moksleiviai turės galimybę lankytis Jūros tyrimų instituto laboratorijose

2018 spalio 01

Klaipėdos universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija. Vyresnių klasių moksleiviai turės galimybę lankytis Jūros tyrimų instituto laboratorijose.

„Šia galimybe ypač domisi tie moksleiviai, kurie planuoja ateitį sieti su chemijos, biologijos, ekologijos mokslais. Sulaukėme 8 motyvacinių laiškų iš dešimtokų, kodėl būtent jie turėtų dalyvauti Jūros tyrimų instituto siūlomoje veikloje“, – sakė Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos chemijos mokytojas Nerijus Dzingelevičius.

Anot jo, tai itin žingeidūs moksleiviai, kurie tikisi ne tik papildomų chemijos žinių, bet ir susipažinti su mokslininkais, jų darbo aplinka, atliekamais tyrimais.

Skaityti daugiau http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/svietimas/moksleiviai-tures-galimybe-lankytis-juros-tyrimu-instituto-laboratorijose-1665427/

Nuoširdžiai dėkojame energingam chemijos mokytojui Nerijui Dzingelevičiui už gražią iniciatyvą ir realius darbus!