Svarbi informacija

2019 Birželio 10

SVARBI INFORMACIJA!

Rugpjūčio 29 d. (ketvirtadienį) nuo 15.00 iki 17.00 val. 145 kab. LIKUSIŲ UNIFORMŲ ATIDAVIMAS!

Sveikiname mūsų abiturientus sėkmingai įveikus brandos egzaminų sesiją! Džiaugiamės abiturientų pasiekimais.

Dvi abiturientės Gabrielė Špiegytė ir Ugnė Šličiūtė gimnaziją baigė su pagyrimu. Gauti šeši šimtukai – Gabrielė Špiegytė (biologija ir vokiečių kalba), Vita Kučmaitė (vokiečių kalba), Patrikas Rovbutas (anglų kalba), Aušrinė Šajaukaitė (anglų kalba), Rusnė Čechavičiūtė (biologija). Gimnazijos abiturientai laikė ne tik brandos egzaminus, bet ir tarptautinius užsienio kalbų (vokiečių ir anglų) egzaminus – 19 abiturientų šių egzaminų įvertinimai prilyginti aukščiausiam įvertinimui – šimtukui.

Dėkojame gimnazijos mokytojams, padėjusiems mūsų mokiniams pasiruošti brandos egzaminams.

Sėkmės visiems XIX – osios laidos abiturientams!

1 KL. PRIIMTŲ MOKINIŲ SĄRAŠAS 2019-2020 M.M.

INFORMACIJA BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVAMS (SKAIDRĖS)

DĖMESIO! DĖMESIO! Pristatome Hermano Zudermano gimnazijos tinklaraštį, kuriame rasite įdomiausių dalykų apie mūsų gimnaziją. Gero skaitymo!

Nuoroda:  https://klaipedos-hermano-zudermano-gimnazija.jimdosite.com/

Dėkojame informacinių technologijų mokytojai Inai Vasiliauskienei ir jos patyriminio mokymo grupei. Taip pat dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Loretai Pociutei už tekstų redagavimą.