SVARBI INFORMACIJA

2020 Sausio 09

SVARBI INFORMACIJA!

Dėmesio! Asmenys pagal galimybes bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.

Čia rasite visus reikalingus kontaktus: KONTAKTAI

ŠMSM patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, bus nustatytos privalomos vaikų atostogos ir taip stabdomas ugdymo procesas.

Keičiasi pavasario atostogų laikas, kurios bus kovo 13 - 27 d.

Kadangi ugdymo procesas stabdomas, dėl privalomų vaikų atostogų (nustačius infekcijų plitimą ribojantis režimas), tėvai galės gauti ligos socialinio draudimo išmokas, kaip numato įstatymas. Plačiau komentuoja SADM. https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/ka-daryti-tevams-su-mazais-vaikais-laikinai-sustabdzius-ugdymo-procesa

Namų mokymas nebus vykdomas, nes yra mokinių atostogos.

Ministro įsakymas:

P a k e i č i u 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų, patvirtintų Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymu Nr. V-417 „Dėl 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų patvirtinimo“, 7.1.3 papunktį ir jį išdėstau taip:

„7.1.3. Ugdymo proceso metu skiriamos atostogos:

Rudens atostogos

2019 m. spalio 28 d. – spalio 31 d.

Žiemos (Kalėdų) atostogos

2019 m. gruodžio 23 d. – 2020 m. sausio 3 d.

Žiemos atostogos

2020 m. vasario 17 d. – vasario 21 d.

Pavasario (Velykų) atostogos

2020 m. kovo 16 d. – kovo 27 d.“

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

Gerbiami Mokytojai, Tėvai, gimnazijos draugai, partneriai,

dėkodami Jums už 2019 metais suteiktą paramą, informuojame, kad 2019 m. iš 2 proc. GPM gimnazijai pervesta 8343,15 Eur ir iš privačių rėmėjų gauta 5242,00 Eur. Visos lėšos naudotos racionaliai ir taupiai. Per 2019 metus paramos, rėmėjų lėšomis atlikti materialinės bazės atnaujinimo darbai: perplanuoti ir naujai įrengti 3 kabinetai (naujos durys, pakabinamos lubos, šviestuvai), pakeista grindų danga 4 kabinetuose, pilnai suremontuoti 2 kabinetai, pakeisti šviestuvai 6 kabinetuose, 8 kabinetuose perklijuoti tapetai, perdažytos sienos ir lubos, išdažytos holų ir koridorių sienos, 2 kabinetuose įrengtos kabinamos lubos, atnaujinta 50 % palangių, atliktas sanitarinių mazgų dalinis remontas, 7 kabinetuose įrengti roletai ir žaliuzės. Per metus įsigyta 10 spintų, 4 lentynos, 5 mokytojo stalai, 24 spintelės, 4 praustuvo spintelės, vienviečiai suolai su kėdėmis, 7 vaizdo kameros, 2 nešiojami kompiuteriai, daugialypės terpės projektorius, 2 spausdintuvai, dokumentų naikiklis, kopijavimo aparatas.

Įstaigoje liko daug edukacines aplinkas gerinančių darbų. Tam reikalinga visų Jūsų geranoriška parama.

Primename, kad netrukus visi, nusprendę paremti pasirinktą paramos gavėją, ims teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį (FR0512 forma). Labai prašome Jus prašymus teikti elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS). Išskirtinais atvejais, prašymo popierinę formą galite pasiimti ir užpildyti pas gimnazijos budėtoją. SKAITYTI DAUGIAU

INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS Į MOKYKLAS 2020–2021 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:

• nuo š. m. vasario 27 d. 10 val. į 11 klases;
  • nuo š. m. kovo 2 d. 10 val. į 1 klases;
  • nuo š. m. kovo 5 d. 10 val. į 5 klases;
  • nuo š. m. kovo 9 d. 10 val. į 9 ir likusias klases (tęsiant mokymąsi mūsų gimnazijoje prašymų į 9 kl.  teikti NEREIKIA).

TEIKTI PRAŠYMUS ČIA:  https://svietimas.klaipeda.lt/

Registracija baigiasi gegužės 5 d.

Pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2020–2021 mokslo metais vykdomas 2020 m. gegužės 6–31 d. informacinės sistemos pagrindu, minėtomis dienomis sustabdžius prašymų mokytis sistemoje registravimą.

Daugiau informacijos: https://www.zudermanas.klaipeda.lm.lt/informacija-tevams/priemimas-i-gimnazija

Priimamų mokinių į 2-8, I-IV klases vokiečių kalbos žinių patikrinimas vyks 2020 m. balandžio 22 d. 15.00 val. 316 kab.  (pagrindinio priėmimo metu). Patikrinimui registruotis e. paštu  hermanas.zudermanas@gmail.com

GIMNAZIJOS MOKINIŲ PRIĖMIMO KOMISIJOS DARBO REGLAMENTAS

PRIĖMIMO KOMISIJOS SUDĖTIS

PRIĖMIMO Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS

KLASIŲ IR MOKINIŲ SKAIČIUS KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE 2020–2021 MOKSLO METAMS

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLOMS PRISKIRTOS APTARNAVIMO TERITORIJOS

ĮSAKYMAS DĖL PRAŠYMŲ MOKYTIS 2020–2021 MOKSLO METAIS REGISTRAVIMO PRADŽIOS

ĮSAKYMAS DĖL PAGRINDINIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS MOKYTIS 2020–2021 MOKSLO METAIS VYKDYMO TERMINŲ NUSTATYMO

LAISVOS VIETOS BŪSIMIESIEMS METAMS (2020-2021m.m.)

LAISVOS VIETOS ŠIAIS MOKSLO METAIS (2019 - 2020 m.m. )

Konsultuojantis asmuo gimnazijoje: raštinės administratorė Jolita Bakanauskaitė tel. 8 46 346 249 arba  8 686 18256

Taip pat skelbiame Hermano Zudermano gimnazijos vadovo 2019 metų veiklos ataskaitą, iki sausio 30 d. laukiame pastabų ir siūlymų dėl ataskaitos vertinimo (siųsti gimnazijos el. paštu hermanas.zudermanas@gmail.com)

KLAIPĖDOS HERMANO ZUDERMANO GIMNAZIJOS DIREKTORĖS JOLITOS ANDRIJAUSKIENĖS METŲ VEIKLOS ATASKAITA