SVARBI INFORMACIJA

2020 Sausio 09

ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO KREIPIMASIS Į MOKYKLŲ BENDRUOMENIŲ NARIUS

KLAIPĖDOS HERMANO ZUDERMANO GIMNAZIJOS COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VALDYMO PRIEMONIŲ PLANAS ORGANIZUOJANT UGDYMO PROCESĄ.

PAMOKŲ LAIKAS

5 - 6 klasių mokiniai - C įėjimas (įėjimas iš vidinio kiemelio pusės):

5a -105 kab.;

5b - 108 kab.;

5c - 116 kab.;

6a - 107 kab.;

6b - 111 kab.;

6c -110 kab.

7-8, I gimn. klasių mokiniai - B įėjimas (įėjimas iš kiemo nuo Gedminų progimnazijos pusės):

7a - 212 kab.;

7b -205 kab.;

8a - 206 kab.;

8b -208 kab;

Ia - 214 kab.;

Ib - 232 kab.

II-IV gimn. klasių mokiniai - A įėjimas (pagrindinis įėjimas su Gimnazijos iškaba):

IIa - 313 kab.;

IIb - 308 kab.;

IIIa - 307 kab.;

IIIb - 315 kab;

IVa - 329 kab. (eina po šventės);

IVb - 316 kab. (eina po šventės)

Būtinos nosį ir burną dengiančios apsaugos priemonės!

Administracija

Skelbiamas konkursas

2020 m. liepos 15 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentų konkurso atrankos posėdžio data – 2020-12-12. Išsamesnė informacija – pagrindiniame skelbime:

INFORMACIJĄ DĖL UNIFORMŲ RASITE ČIA

SVEIKINAME 12 kl. mokinius IŠLAIKIUS TARPTAUTINĮ VOKIEČIŲ KALBOS DSD II EGZAMINĄ:

Lesauskytė      Mintė

Židžiūnas         Tomas

Šalkauskas      Domantas

Pėlikytė            Ugnė

Aliochina         Karolina

Paršikova         Viktorija

Juodelytė         Brigita

Vainaitė           Augustė

Tuchtenhagen Vaiva

Žukauskaitė    Dagnė

Jurevičiūtė       Deimantė

Voropajevas   Kasparas

Gintalaitė        Eva

Lomsargis        Mantas

Dėkojame vokiečių k. mokytojams J. Ežerinskienei ir N.Tallat-Kelpšaitei Dapšienei.

KLAIPĖDOS HERMANO ZUDERMANO GIMNAZIJOS 2019 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Gerbiami Mokytojai, Tėvai, gimnazijos draugai, partneriai,

dėkodami Jums už 2019 metais suteiktą paramą, informuojame, kad 2019 m. iš 2 proc. GPM gimnazijai pervesta 8343,15 Eur ir iš privačių rėmėjų gauta 5242,00 Eur. Visos lėšos naudotos racionaliai ir taupiai. Per 2019 metus paramos, rėmėjų lėšomis atlikti materialinės bazės atnaujinimo darbai: perplanuoti ir naujai įrengti 3 kabinetai (naujos durys, pakabinamos lubos, šviestuvai), pakeista grindų danga 4 kabinetuose, pilnai suremontuoti 2 kabinetai, pakeisti šviestuvai 6 kabinetuose, 8 kabinetuose perklijuoti tapetai, perdažytos sienos ir lubos, išdažytos holų ir koridorių sienos, 2 kabinetuose įrengtos kabinamos lubos, atnaujinta 50 % palangių, atliktas sanitarinių mazgų dalinis remontas, 7 kabinetuose įrengti roletai ir žaliuzės. Per metus įsigyta 10 spintų, 4 lentynos, 5 mokytojo stalai, 24 spintelės, 4 praustuvo spintelės, vienviečiai suolai su kėdėmis, 7 vaizdo kameros, 2 nešiojami kompiuteriai, daugialypės terpės projektorius, 2 spausdintuvai, dokumentų naikiklis, kopijavimo aparatas.

Įstaigoje liko daug edukacines aplinkas gerinančių darbų. Tam reikalinga visų Jūsų geranoriška parama.

Primename, kad netrukus visi, nusprendę paremti pasirinktą paramos gavėją, ims teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį (FR0512 forma). Labai prašome Jus prašymus teikti elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS). Išskirtinais atvejais, prašymo popierinę formą galite pasiimti ir užpildyti pas gimnazijos budėtoją. SKAITYTI DAUGIAU