SVARBI INFORMACIJA

2022 sausio 20
INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMOĮ KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2022–2023 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2022 m.:

1. Kovo 1 d. 10 val. į 9 klases (registruotis reikia tik naujai atvykstantiems mokinimas, taip pat pateikti prašymą dėl vokiečių kalbos žinių patikrinimo, tęsiant mokslą Hermano Zudermanoje gimnazijoje registruotis nereikia).
  2. Kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases (registruotis reikia visiems būsimų 11 kl. mokiniams per savivaldybės mokinių priėmimo sistemą,  į būsimas 10, 12 kl. tęsiant mokslą mūsų gimnazijoje registruotis nereikia).
  3. Kovo 3 d. 10 val. į 1 klases.
  4. Kovo 7 d. 10 val. į 2–4 ir 6–8 klases (registruotis tik naujai atvykstantiems mokiniams, taip pat reikia pateikti prašymą dėl vokiečių k. žinių patikrinimo).
  5. Kovo 8 d. 10 val. į 5 klases (registruotis reikia visiems būsimų 5 kl. mokiniams per savivaldybės mokinių priėmimo sistemą, naujai atvykstantiems mokiniams reikia registruotis dėl vokiečių k. žinių patikrinimo).

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

TEIKTI PRAŠYMUS ČIA:  https://svietimas.klaipeda.lt/

DAUGIAU INFORMACIJOS  ČIA

Gerbiami Mokytojai, Tėvai, gimnazijos draugai, partneriai,

dėkodami Jums už 2021 metais suteiktą paramą (iš 1,2 proc. GPM gimnazijai pervesta 8 964,29 Euro), džiaugiamės, kad atlikta nemažai materialinės bazės atnaujinimo darbų. Dar daug planų norėtume įgyvendinti, siekdami gerinti edukacines aplinkas, tuo labiau, kad numatyta gimnazijos pastato renovacija. Jūsų visų geranoriška parama padėtų kurti jaukumą, geresnes sąlygas mokiniams ir pedagogams.

AČIŪ VISIEMS, RĖMUSIEMS IR REMIANTIEMS GIMNAZIJĄ!

Bendruomenės vardu

direktorė Jolita Andrijauskienė

KAIP SKIRTI PARAMĄ?

Nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams (iki 1,2 proc. GPM) galima pateikti tik elektroniniu būdu per EDS (per tinklapį www.deklaravimas.vmi.lt (naudojantis internetine bankininkyste) .

Gimnazijos paramos sąskaita: AB LUMINOR LT234010042300563712

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 3 d. (įskaitytinai)

KAIP PILDYTI GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO FORMĄ ELEKTRONINIU BŪDU? Spausti čia.

Skelbiama ir gimnazijos bendruomenei bei gimnazijos tarybai  pateikiama svarstyti Hermano Zudermano gimnazijos direktorės Jolitos Andrijauskienės 2021 metų veiklos ataskaita.

Per 10 dienų (iki sausio 30 d.) nuo šios ataskaitos paskelbimo gimnazijos interneto svetainėje gimnazijos bendruomenė turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo gimnazijos tarybai (el. paštu gintana.butkuviene@hzg.lt). Gimnazijos taryba, įvertinusi gimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitą ir gimnazijos bendruomenės narių siūlymus, iki vasario 4 d. priima sprendimą dėl gimnazijos vadovo metų veiklos įvertinimo ir pateikia jį Klaipėdos miesto savivaldybės merui.

Direktorės Jolitos Andrijauskienės 2021 m. veiklos ataskaita viešiesiems svarstymams yra paskelbta ir publikuojama čia.

Hermano Zudermano gimnazijos mokiniai sveikina Jus su Su Šventomis Kalėdom ir pristato projektą "Kalėdos jau čia".

Piešinius rasite paspaudę ant nuorodos -  Projektas "Kalėdos jau čia".

Tegu ši stebuklinga šventė užlies jūsų gyvenimą šviesa, šiluma, džiaugsmu ir laime!

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

TĖVŲ LINIJA: VISIEMS TĖVAMS KARTAIS REIKIA PASITARTI (spausti čia)

SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS (SAM) INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVAMS

Gimnazijoje 5-12 kl. mokiniams ir darbuotojams būtinos MEDICININĖS kaukės.

Siekdami sumažinti žmonių judėjimo srautus, prašome vaikus palydėti tik iki gimnazijos durų.

DĖL PROFILAKTINIO SVEIKATOS PATIKRINIMO SKAITYTI ČIA.

UNIFORMOS