Projektas

2013 gegužės 29

Jau 11 metus Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija vykdo mainų projektą su Liubeko mokykla „Baltic Schule“. Šiais metais šiame projekte dalyvavo 11 -12 kl. mokiniai. Jie įgijo ne tik naujų žinių, bet ir susirado naujų draugų.

Visą savaitę mūsų mokiniai gyveno vokiečių šeimose, kalbėjo vokiškai ir geriau pažino vokiečių kultūrą. Kiekvieną dieną mokiniams buvo sudaryta pažintinė programa – jie pamatė Baltic mokyklą, pažino Liubeką, buvo koncentracijos stovykloje Bergen Belsen, Boddenbrook name ir jūrų muziejuje.

Šis projektas buvo labai naudingas, nes tokiu būdu yra puoselėjami ryšiai tarp Vokietijos ir Lietuvos. Tikimės, kad kiti būsimi susitikimai bus tokie pat draugiški, nes tai yra geriausia galimybė įgyti patirties ir svarbiausia – pagerinti vokiečių kalbos žinias.