Informacija apie nuotolinį mokymą

Zuletzt aktualisiert: 14 Dezember 2020

Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą pratęsti karantiną, PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIAMS NUO 2020 M. GRUODŽIO 14 D. IKI 2021 M. SAUSIO 3 DIENOS SKELBIAMOS ATOSTOGOS.

Mūsų mažiausiųjų laukiame grįžtant 2021 m. sausio 4 d.

Situacijai keičiantis, informacija bus tikslinama.

5-12 kl. mokiniai  iki 2020 m., gruodžio 22 d. mokysis nuotoliniu būdu. ATOSTOGOS  NUO 2020 M. GRUODŽIO 23 D. IKI 2021 M. SAUSIO 5 D.

Dėl 2 kl. mokinių ugdymo:

Gimnazijos nuotoliniam mokymui naudojamos elektroninės mokymosi aplinkos:

1- 4 kl. mokiniams mokyti – Google Classroom; vaizdo pamokos vyksta naudojant įrankį Google Meet.

5-8 ir I-IV gimnazijos klasėms – Moodle; vaizdo pamokos vyksta naudojant įrankį BigBlueButton;

Esant techniniams aplinkų naudojimo trikdžiams, galima alternatyvi vaizdo konferencijų programa ZOOM.

Nuotolinio mokymo pamokų laikas

NUOTOLINĖS KONSULTACIJOS MOKINIAMS

Informacija apie nuotolinį mokymą(si) teikiama šiais telefonais ir elektroniniais paštais. SPAUSTI ČIA

Rekomendacijos mokytojams, kaip bendrauti su mokiniais apie koronavirusą (COVID-19)