Mokinio uniforma

Atnaujinta: 2016 lapkričio 27

1 klasės  mokinių uniforma čia... priedai

2 - 4  klasių mokinių uniformos:

Mergaičių uniforma:

1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tvarkingas tamsus sijonas ar kelnės.

3. Palaidinė, dėvima po prijuoste, pageidautina smėlio spalvos, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos liemenė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Juodos arba tamsios spalvos tvarkingos kelnės.

Tėvų pageidavimu 2 -4 kl. mokiniai gali dėvėti ir naujo pavyzdžio būsimų 2016 - 2017 m.m. pirmokų uniformas (žr. į 1 kl. mokinių uniforma)   3. Marškiniai arba marškinėliai su kaklu, pageidautina spalvos, be gobtuvo.

Uniforma siuvama: siuvykla „Guzikas“, H. Manto g. 36 (senieji Buities rūmai, III aukštas, siuvėja Ilona Kuiteklienė, tel. 8-673-42182)

5-8 klasių mokinių uniformos:

Mergaičių uniforma:

1. Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.

3. Palaidinė, dėvima po uniforminiu megztiniu, ne ilgesnė už megztinį, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1.Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2.Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai.

3. Marškiniai be gobtuvo, tvarkingi, vienspalviai dėvimi po megztiniu.

Megztiniai mezgami: parduotuvė „Uniformos“ (buvusi „Hermann“), Taikos pr. 84, prie PC „Maxima“, Alksnynės mikrorajonas, vadybininkė Agutė Šimilevičienė, tel. 8-615-52012, 8(46) 311970

I-IV gimnazijos klasių mokinių uniformos:

1. Tamsiai žalios ( samanų) spalvos švarkas, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai (sijonai)

3. Marškiniai, palaidinė be gobtuvo, dėvimi po uniforminiu švarku, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Švarkai siuvami parduotuvėje „Uniformos“ (buvusi „Hermann“), Taikos pr. 84, prie PC „Maxima“, Alksnynės mikrorajonas, vadybininkė Agutė Šimilevičienė, tel. 8-615-52012, 8(46) 311970