Mokinio uniforma

Atnaujinta: 2020 birželio 10

Informacija dėl uniformų naujiems 2020-2021 m.m.

Karantino metu uniformas (1-8 kl.) galima užsisakyti šiais būdais:

1. Internetu– ELVA el.parduotuvėje: (rekomenduojame šį būdą)

SVARBU - pateikti užsakymą iki 2020.06.20.

2. Galimas tiesioginis bendravimas su tėveliais e-paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tėveliai parašo kokia uniforma reikalinga – uniformų gamintojai patars, kaip atlikti matavimus, pasirinkti reikiamą dydį.

3. Tuo atveju, kai tėveliams tikrai sudėtinga patiems parinkti dydžius, uniformų gamintojai atvyks į gimnaziją (145 kab.) birželio 17 d. nuo 16.30 iki 19.00 val. individualių užsakymų priėmimui.

3. Būsimieji penktokai uniformas galės pasimatuoti  birželio 15 d. nuo 15.00 iki 18.30 val. 145 kabinete.

KAINININKAS

Tel. pasiteiravimui:

869968470 – Virginija Pašvenskienė

865032367 – Vadyba

Tiekėjas: UAB „Elva“, Žemaitės g. 102, Šiauliai, LT-76172.

UNIFORMOS 1-8 kl.

1-4 kl. uniformos

Mergaičių uniforma:

1. Žalias švarkas.
  2. Mėlynas sarafanas.
  3. Balta palaidinė ar marškinėliai (įsigyti galima iš gamintojų arba bet kur kitur).

Berniukų uniforma:

1. Žalias švarkas.
  2. Tamsiai mėlynos kelnės (įsigyti galima iš gamintojų arba bet kur kitur).
  3. Balti polo marškinėliai (įsigyti galima iš gamintojų arba bet kur kitur).

5-8 kl. mergaičių ir berniukų uniforma:

1.  Žalios (samanų) spalvos bomberis.
  2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.

Reikalinga informacija užsakant 1-8 kl. moksleivių uniformas: gimnazijos pavadinimas, klasė, mokinio vardas, pavardė ir šie matmenys:

• Rankos ilgis – matuojama nuo petuko iki riešo, ranka šiek tiek sulenkta.
  • Krūtinės apimtis.
  • Klubų apimtis.
  • Gaminio ilgis nugaroje – matuojama nuo kauliuko kakle per stuburo ilgį.

1-8 kl.trikotažinių švarkelių priežiūra nėra sudėtinga. Rekomenduotina skalbti rankomis, tačiau galimas skalbimas automatinėse skalbimo mašinose nustačius rankinį arba vilnos skalbimo režimą, ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje, gaminį išvertus gerąja puse į vidų.

I-IV (9-12 kl.) gimnazijos klasių mokinių uniformos:

1. Tamsiai žalios ( samanų) spalvos švarkas, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.
  2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai (sijonai)
  3. Marškiniai, palaidinė be gobtuvo, dėvimi po uniforminiu švarku, be petnešėlių, negilia iškirpte.
  4. KARŠTU ORU SIŪLOME ĮSIGYTI (pasirinktinai) baltos arba žalios spalvos polo marškinėlius su gimnazijos emblema (klausti pardavėjų).

Švarkai siuvami: Klaipėda, UNIFORMOS,  Rumpiškės g. 2,

Tel.: 846 311970, 8 650 93894