Mokinio uniforma

Atnaujinta: 2017 birželio 22

Informacija dėl uniformų 2017-2018 m.m.

Dėmesio!  Jau galima pasimatuoti 1-2 kl. uniformas ( įvairių dydžių), kreiptis į mokyklos budėtoją  nuo 8 iki 17 val.

1-2 kl. užsisako uniformą internetu www.akukuuniform.lt  Užsakymo nuoroda: http://akukuuniform.lt/product-tag/klaipedos-hermano-zudermano-gimnazija/.

Uniformos pavyzdžiai

Dėmesio! Visos uniformos turi būti užsakytos iki liepos 1d., tuomet pradedama gamyba.

Uniforma jus pasieks likus dviem savaitėms iki rugsėjo mėnesio.

Jei turite nestandartinių išmatavimų mokyklinuką, laukiame jūsų pastabų ir klausimų adresu:

3-4 kl. lieka ta pati uniforma (bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė mergaitėms ir liemenė berniukams) arba gali įsigyti naujas uniformas www.akukuuniform.lt (Užsakymo nuoroda: http://akukuuniform.lt/product-tag/klaipedos-hermano-zudermano-gimnazija/ )

Mergaičių uniforma:

1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tvarkingas tamsus sijonas ar kelnės.

3. Palaidinė, dėvima po prijuoste, pageidautina smėlio spalvos, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos liemenė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Juodos arba tamsios spalvos tvarkingos kelnės.

Uniforma siuvama: siuvykla, H. Manto g. 36 (senieji Buities rūmai, III aukštas, siuvėja Ilona Kuiteklienė, tel. 8-673-42182)

5 kl. mokinių uniforma

Informuojame, kad jau  galite pasimatuoti 5 kl. mokinių uniformas darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Prašome kreiptis į budėtoją. Primename, kad yra privaloma įsigyti švarką, kuris gali būti medvilninis (yra įvairių dydžių pasimatavimui) arba sintetinis (turime vieną švarką kaip pavyzdį). Taip pat, jūsų pageidavimu, galima įsigyti bliuzoną su užtrauktuku (dėvėti kasdien), kuris nėra privalomas.

Uniformų pavyzdžiai čia

Užsisakyti uniformą reikia iki liepos 15 d. internetu  http://akukuuniform.lt/product-tag/klaipedos-hermano-zudermano-gimnazija/ ).  Uniforma jus pasieks likus dviem savaitėms iki rugsėjo mėnesio.

Artmiausiu laiku gausite elektroninį laišką, kuriame bus nurodytos kainos ir nuolaidos kodas.

1. Žalias švarkas.

2. Tamsiai mėlynos spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.

3. Palaidinė, dėvima po uniforminius švarku, ne ilgesnė už švarką, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte (rekomenduojame baltos ar pilkos spalvos).

1. Žalias švarkas.

2.Tamsiai mėlynos spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai.

3. Marškiniai (marškinėliai) be gobtuvo, tvarkingi, vienspalviai dėvimi po švarku (rekomenduojame baltos ar pilkos spalvos).

6-8 klasių mokinių uniformos:

Mergaičių uniforma:

1. Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.

3. Palaidinė, dėvima po uniforminiu megztiniu, ne ilgesnė už megztinį, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1.Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2.Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai.

3. Marškiniai be gobtuvo, tvarkingi, vienspalviai dėvimi po megztiniu.

Megztiniai mezgami: parduotuvė „Uniformos“ (buvusi „Hermann“), Taikos pr. 84, prie PC „Maxima“, Alksnynės mikrorajonas, vadybininkė Agutė Šimilevičienė, tel. 8-615-52012, 8(46) 311970

I-IV gimnazijos klasių mokinių uniformos:

1. Tamsiai žalios ( samanų) spalvos švarkas, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai (sijonai)

3. Marškiniai, palaidinė be gobtuvo, dėvimi po uniforminiu švarku, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Švarkai siuvami parduotuvėje „Uniformos“ (buvusi „Hermann“), Taikos pr. 84, prie PC „Maxima“, Alksnynės mikrorajonas, vadybininkė Agutė Šimilevičienė, tel. 8-615-52012, 8(46) 311970