Mokinio uniforma

Atnaujinta: 2018 gegužės 18

Informacija dėl uniformų 2018-2019 m.m.

Dėmesio!  Keičiasi uniformų tiekėjas, prašome neužsakinėti unformų 1-3 kl. ir 5-6 kl. Informacija bus pateikta artimiausiu metu.

4 kl. lieka ta pati uniforma (bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė mergaitėms ir liemenė berniukams) arba galės įsigyti naują uniformą.

Mergaičių uniforma:

1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tvarkingas tamsus sijonas ar kelnės.

3. Palaidinė, dėvima po prijuoste, pageidautina smėlio spalvos, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos liemenė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Juodos arba tamsios spalvos tvarkingos kelnės.

Uniforma siuvama: siuvykla, H. Manto g. 36 (senieji Buities rūmai, III aukštas, siuvėja Ilona Kuiteklienė, tel. 8-673-42182

7-8 klasių mokinių uniformos (arba galės įsigyti naują uniformą)

Mergaičių uniforma:

1. Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.

3. Palaidinė, dėvima po uniforminiu megztiniu, ne ilgesnė už megztinį, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1.Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2.Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai.

3. Marškiniai be gobtuvo, tvarkingi, vienspalviai dėvimi po megztiniu.

Megztiniai mezgami: parduotuvė „Uniformos“ (buvusi „Hermann“), Taikos pr. 84, prie PC „Maxima“, Alksnynės mikrorajonas, vadybininkė Agutė Šimilevičienė, tel. 8-615-52012, 8(46) 311970

I-IV gimnazijos klasių mokinių uniformos:

1. Tamsiai žalios ( samanų) spalvos švarkas, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai (sijonai)

3. Marškiniai, palaidinė be gobtuvo, dėvimi po uniforminiu švarku, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Švarkai siuvami parduotuvėje „Uniformos“ (buvusi „Hermann“), Taikos pr. 84, prie PC „Maxima“, Alksnynės mikrorajonas, vadybininkė Agutė Šimilevičienė, tel. 8-615-52012, 8(46) 311970