Dėl 2% paramos

Atnaujinta: 2019 Gegužė 01

Gerbiami Tėveliai, gimnazijos rėmėjai, socialiniai partneriai,

nuoširdus AČIŪ visiems, kasmet gera valia paremiantiems gimnaziją. Už 2018 metus gimnazija paramos lėšų (iš 2% pajamų mokesčio dalies) gavo apie 12866,78 Eur. Džiaugiamės, galėję šiomis lėšomis 2018 metais atnaujinti 110 kv. m. grindų dangos 2 kabinetuose, įsigyti 15 vnt. baldų 3 klasėms, įrengti mokytojų kambarį-konferencijų patalpą, atnaujinti minkštus baldus holuose, suremontuoti 2550 kv. m. patalpų (perklijuoti tapetai, perdažytos sienos ir lubos 21 kabinete, išdažytos holų sienos pradinių klasių korpuse), pakeisti šviestuvus 3 kabinetuose, atnaujinti 50 proc. palangių, atlikti sanitarinių mazgų dalinį remontą, nupirkti 5 naujus kompiuterius, daugialypės terpės projektorių, įrengti žaliuzes 2 kabinetuose, roletus 6 kabinetuose, 4 naujas vaizdo stebėjimo kameras ir atnaujinti 2. Taip pat renovuoti lauko įėjimo laiptai, iš dalies sutvarkyta kanalizacijos sistema ir atlikti kiti darbai, įsigyta papildomų mokymo priemonių.

Dėkojame už Jūsų supratingumą. Kviečiame ir šiais metais pasinaudoti suteikta teise pagal Labdaros ir paramos įstatymą skirti savo pajamų mokesčio dalį (iki 2 procentų).

Paramos skyrimą labai prašytume sutvarkyti asmeniškai:

-                           deklaruodami savo pajamas užpildyti elektroninį prašymą – formą FR0512;

-                           nedeklaruojantys pajamų – užpildyti popierinį variantą ir pateikti mokesčių inspekcijai (gimnazijos kodas – 190451858, įstaigos pavadinimas – Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, adresas – Debreceno g. 29, Klaipėda).

Gimnazijos paramos sąskaita: AB LUMINOR LT234010042300563712

Atskirais atvejais paramos skyrimo procedūrą gali sutvarkyti ir gimnazija – Jums tereikia užpildyti formą raštinėje arba pas klasės vadovą.

Prašydami paremti gimnaziją, kviečiame teikti savo pastebėjimus, pasiūlymus, vertinimus, kad mes toliau galėtume keisti, tobulinti ir kurti. Jūsų dėka klesti gimnazija, Jūsų dėka stiprėja ir pasididžiavimo gimnazija jausmas.

Nuoširdžiai dėkoju

Jolita Andrijauskienė