Dėl 2% paramos

Atnaujinta: 2016 lapkričio 27

Gerbiami Tėveliaigimnazijos rėmėjai, socialiniai partneriai,

nuoširdus AČIŪ visiems, kasmet gera valia paremiantiems gimnaziją. Už 2015 metus gimnazija paramos lėšų (iš 2% pajamų mokesčio dalies) gavo apie 9 tūkst. eur. Darbų per 2015 metus atlikta už 28503,07 Eur. Džiaugiamės, galėję šias lėšas panaudoti kabinetų remontui, baldų, įsigijimui, laiptinės pradinių klasių korpuse laiptų dangos keitimui, roletų aktų salės langams įrengimui, dekoratyvinių augalų, daugiamečių krūmų gimnazijos kiemo klomboje sodinimui bei papildomų mokymo priemonių įsigijimui. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Kviečiame ir šiais metais pasinaudoti suteikta teise pagal Labdaros ir paramos įstatymą skirti savo pajamų mokesčio dalį (iki 2 procentų).

Paramos skyrimą labai prašytume sutvarkyti asmeniškai:

-      deklaruodami savo pajamas užpildyti elektroninį prašymą – formą FR0512;

-      nedeklaruojantys pajamų – užpildyti popierinį variantą ir pateikti mokesčių inspekcijai (gimnazijos kodas – 190451858, įstaigos pavadinimas – Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, adresas – Debreceno g. 29, Klaipėda).

Gimnazijos paramos sąskaita: AB DNB LT234010042300563712

Atskirais atvejais paramos skyrimo procedūrą gali sutvarkyti ir gimnazija – Jums tereikia užpildyti formą raštinėje arba pas klasės vadovą.

Prašydami paremti gimnaziją, kviečiame teikti savo pastebėjimus, pasiūlymus, vertinimus, kad mes  toliau galėtume keisti, tobulinti ir kurti. Jūsų dėka klesti gimnazija, Jūsų dėka stiprėja ir pasididžiavimo gimnazija jausmas.

Administracija