Ugdymas karjerai

Atnaujinta: 2019 sausio 10

Žmogui, kuris žino, kur eina, pasaulis duoda kelią. Kelią į asmeninę laimę, kelią į sėkmingos karjeros viršūnę.                                                                                                         D. S Džordanas

Šiandien karjera suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera – tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį, gyvenimą šeimoje ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Sėkmingam karjeros keliui mokinys turėtų pradėti ruoštis dar mokykloje. Jam turi padėti mokytojai, klasių vadovai, tėvai. Padedamas jų, mokinys turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį: išmokti sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą, bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.

Ugdymas karjerai įgyvendinamas visų dalykų pamokose, klasės valandėlėse, neformaliojo švietimo užsiėmimuose bei netradicinio ugdymo dienomis.

Tikimės mokytojų, mokinių, tėvelių ir kitų bendruomenės narių aktyvaus dalyvavimo, o taip pat kviečiame apsilankyti mokinių ugdymo karjerai informacinėje svetainėje  www.mukis.lt.

UGDYMO KARJERAI VEIKLŲ PLANAS 2018 - 2019 m.m.

Karjeros plano pavyzdys

Studijos Vokietijoje

Naudingos nuorodos

Priėmimo sąlygos 2019 m.

„Studijos ES šalyse: kaip pasirinkti ir įstoti?“

"Patarimai besirenkantiems profesiją"

Atvira informavimo ir orientavimo sistema

logo01-1.png