Tėvų klubas

Atnaujinta: 2017 sausio 28

Hermano Zudermano gimnazijoje įkurtas Tėvų klubas – nuolat veikianti mokyklos mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenės savivaldos institucija, jungianti mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) aktualiems gimnazijos veiklos uždaviniams spręsti. Tėvų klubas sieks atstovauti visiems gimnazijos mokinių tėvams, priims sprendimus svarbiausiais Gimnazijos veiklos klausimais; inicijuos šeimos ir gimnazijos bendradarbiavimą, teiks siūlymus gimnazijos tarybai ir administracijai, dalyvaus ugdymo proceso organizavimo tobulinime. Tėvų klubas stengsis plėtoti gimnazijos bendruomenės kultūrinę, sportinę, sveikatingumo veiklą, padės spręsti mokinių sveikatingumo, maitinimo, saugumo, higienos, lankomumo, drausmės problemas. Viena iš Tėvų klubo funkcijų – padėti spręsti ūkinius bei finansinius gimnazijos klausimus, skatinti tėvus teikti paramą gimnazijai. Tėvų klubas talkins gimnazijai organizuojant tėvų švietimą, skleidžiant švietimo naujoves tėvų bendruomenėje.

Tėvų klubo nuostatai

Tėvų klubas 2016-2017 m. m.

1a Jovita Bernotė
1b Rasa Kvasytė